Piekarnik Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam
Zdjęcia 5 |
Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Piekarnik AMICA ED57369BA+ X-TYPE STEAM Czarny | 2 479 zł |
Amica ED57369BA+ X-TYPE STEAM | 2 170 zł |
Amica ED57369BA+ X-Type Steam Termoobieg Czarny | 2 170 zł |
Amica ED57369BA+ X-Type Steam Termoobieg Czarny | 2 699 zł |
Modyfikacje Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam
Ceny na Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam |
---|---|---|---|---|
Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam | od 2 170 zł | 5 oferty | ||
Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam | od 2 749 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →