Piekarnik Amica EB 7541 D
Zdjęcia 9 |
Amica EB 7541 D czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica EB 7541 D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica EB7541D FINE Termoobieg Srebrno-czarny | 999 zł |
Piekarnik elektryczny EB7541D Fine Amica | 1 099 zł |
Amica EB7541D FINE Termoobieg Srebrno-czarny | 999 zł |
Modyfikacje Amica EB 7541 D
Ceny na Amica EB 7541 D |
---|---|---|---|---|
Amica EB 7541 DB | od 999 zł | 13 oferty | ||
Amica EB 7541 D | od 999 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →