Piekarnik Amica EB 7541 DB
Zdjęcia 8 |
Amica EB 7541 DB czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica EB 7541 DB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica EB7541DB FINE Piekarnik HZAMIPE41HBFINE | 1 069 zł |
Piekarnik elektryczny Amica EB7541DB FINE 56082 | 1 069 zł |
Amica EB7541DB FINE Piekarnik 94824 | 1 074 zł |
Piekarnik Do zabudowy w słupku AMICA Fine Design 10223.3EHpTsDpsSm | 1 183 zł |
Amica EB7541DB FINE Piekarnik 94824 | 1 069 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Amica EB 7541 DB
Ceny na Amica EB 7541 DB |
---|---|---|---|---|
Amica EB 7541 DB | od 999 zł | 14 oferty | ||
Amica EB 7541 D | od 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →