Piekarnik Amica EB 7541 HB
Zdjęcia 8 |
Amica EB 7541 HB czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica EB 7541 HB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Piekarnik AMICA EB7541HB FINE Czarny | 1 019 zł |
Amica EB7541HB FINE | 949 zł |
Amica EB7541HB FINE | 919 zł |
Elektryczny Amica EB7541HB FINE AGDZ-PIEK-AMI-122 | 924 zł |
Piekarnik AMICA EB7541HB FINE Elektryczny Czarny matowy A | 952 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Amica EB 7541 HB
Ceny na Amica EB 7541 HB |
---|---|---|---|---|
Amica EB 7541 HB | od 919 zł | 12 oferty | ||
Amica EB 7541 H | od 1 065 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →