Piekarnik Beko BBIR 13300 XC (7724086709)
Zdjęcia 5 |
Beko BBIR 13300 XC czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko BBIR 13300 XC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik BEKO Beyond BBIR13300XC Elektryczny Czarny b300 AeroPerfect A | 1 300 zł |
Piekarnik BEKO Beyond BBIR13300XC Elektryczny Czarny b300 AeroPerfect A | 1 299 zł |
Piekarnik Beko BBIR13300XC | 1 295 zł |
Modyfikacje Beko BBIR 13300 XC
Ceny na Beko BBIR 13300 XC |
---|---|---|---|---|
Beko BBIR 17300 BCS | od 1 389 zł | 7 oferty | ||
Beko BBIR 13300 XC | od 1 295 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →