Piekarnik Amica ED 97599XA+ X-TYPE STEAM PO
Zdjęcia 13 |
Amica ED 97599XA+ X-TYPE STEAM PO |
|
Drzwiczki otwiera się automatycznie, jeśli delikatnie uderzyć w uchwycie.
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica ED 97599XA+ X-TYPE STEAM PO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik AMICA ED97599XA+ X-TYPE Steam PO Elektryczny parowy Inox A+ | 2 599 zł |
Piekarnik AMICA ED97599XA+ X-TYPE Steam PO Elektryczny parowy Inox A+ 5788 | 2 599 zł |
Amica ED97599XA+ X-TYPE STEAM PO Termoobieg Czarny inox | 2 599 zł |
Amica ED97599XA+ X-TYPE STEAM PO Termoobieg Czarny inox | 2 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →