Procesor AMD Ryzen Threadripper 1900X BOX (YD190XA8AEWOF)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
AMD Ryzen Threadripper 1900X BOX 1900X BOX1920X BOX |
|
8 rdzeni i 16 wątków. Obsługuje 128 GB pamięci RAM i pakiety trzech do czterech kart graficznych.
Brak chłodnicy w zestawie.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper 1900X BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen Threadripper 1900X 8-Core/16 Threads 3.8 GHz Socket sTR4 YD190XA | 560 zł |
AMD Ryzen Threadripper 1900x CPU processor 3.80 GHz 8-core 16-thread tr4 | 316 zł |
AMD Ryzen Threadripper 1900x CPU processor 3.80 GHz 8-core 16-thread tr4 x | 316 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper
Ceny na AMD Ryzen Threadripper |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 1900X BOX | od 316 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 1920X BOX | od 1 000 zł | 1 oferta |
Polecamy