Patelnia głęboka Ambition Ultimo 29430 30 cm czarny
Ambition Ultimo 29430 |
|
Patelnia wyposażona jest we wskaźnik temperatury Energy Saving System, który swoim kolorem sygnalizuje osiągnięcie optymalnej temperatury do smażenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Ultimo 29430 30 cm czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia głęboka z pokrywką Ultimo 28 cm (29430) 29430 | 240 zł |
Patelnia AMBITION Ultimo 28 cm | 240 zł |
Patelnia Ambition ILAG 28cm | 159 zł |
Patelnia AMBITION Ultimo 28 cm | 240 zł |
Patelnia głęboka Ultimo ze wskaźnikiem temperatury i pokrywą 28 cm AMBITIO | 159 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →