Patelnia grillowa Ambition Ultimo 29427 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Ambition Ultimo 29427 |
|
Patelnia wyposażona jest we wskaźnik temperatury Energy Saving System, który swoim kolorem sygnalizuje osiągnięcie optymalnej temperatury do smażenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Ultimo 29427 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa AMBITION Ultimo 28 cm | 120 zł |
Patelnia Ambition grillowa ILAG 28cm | 119 zł |
Patelnia grillowa Ultimo ze wskaźnikiem temperatury 28 x 28 cm AMBITION | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →