Monitor Acer Nitro VG240YEbmipx 23.8 " czarny (UM.QV0EE.E01)
Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
Acer Nitro VG240YEbmipx 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Nitro VG240YEbmipx 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ACER Nitro VG240YEBMIPX 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 msMonitor o matrycy 23.8 cala, rozdzielczości 1920 x 1080 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a... więcejdynamiczny 100000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 250cd/m2 i czasie reakcji matrycy 1 ms [VRB]. Electro.plZłóż skargę | 519 zł |
Acer Nitro VG240YEbmipx - 23.8'' | IPS | Full HD| 100 Hz | DisplayPort, HDKrótki czas reakcji Nawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji na poziomie 1 ms (VRB) gwarantuje wyraźny, nierozmywający się o... więcejbraz. Taka szybka reakcja eliminuje efekt rozmycia, smużenia czy ghostingu, co zapewnia ostrość i wyraźność obrazu nawet w najbardziej dynamicznych scenach. Taki czas reakcji gwarantuje płynność, ostrość i precyzję w wyświetlaniu ruchomych obrazów, zapewniając użytkownikom niezapomniane wrażenia wizualne podczas korzystania z monitora. Odświeżanie ma znaczenie Ciesz się płynną rozgrywką bez zacinania dzięki częstotliwości odświeżania równej 100 Hz. W porównaniu do tradycyjnych monitorów o niższych częstotliwościa Komputronik.plZłóż skargę | 519 zł |
ACER 23.8'' Nitro VG240YEb UM.QV0EE.E01 CzarnyDominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 3.8 kg Wysokość [mm]: 41.41 cm Szerokość [mm]: 54.03 cm Głębokość [mm]: 24.01 cm Seria: N... więcejitro VG240YEb Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 23,8" Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 250 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 100 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy Wyjście audio: 1 x Audio out Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","Displa Neonet.plZłóż skargę | 584 zł |
Acer Nitro VG0 Monitor gamingowy | VG240YE | Czarny UM.QV0EE.E01Ekran: 60.5 cm (23.8") Full HD (1920 x 1080) 100Hz DP/HDMI, Technologia panelu: IPS (178°x178&d Oficjalny partner Acer Store.Acer.comZłóż skargę | 699 zł |
Monitor ACER Nitro VG240YEBMIPX 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 msMonitor o matrycy 23.8 cala, rozdzielczości 1920 x 1080 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a... więcejdynamiczny 100000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 250cd/m2 i czasie reakcji matrycy 1 ms [VRB].... Avans.plZłóż skargę | 519 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Acer Nitro (gamingowe)
od 976 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, 2.11 kg
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 249 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: dół, 47x34x19 cm, waga 600 g
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 160 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, 47x31.5x14 cm, waga 590 g
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 6 249 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, pojemna bateria, 2.7 kg
od 400 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, boczne, na tylnej ściance, 51x42x14 cm, waga 685 g
od 729 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 399 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 kg
od 651 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 7 099 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 800 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 11400H, 2.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.2 kg
od 1 200 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 900 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen1, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, 3 kg
PodobnePorównaj w tabeli →
od 558 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 484 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 600 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 549 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 639 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland