Monitor Acer Vero B227QHbmiprzxv 21.5 " czarny (UM.WB7EE.H02)
Zdjęcia 7 |
Acer Vero B227QHbmiprzxv 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero B227QHbmiprzxv 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer 21.5&quot VA B227QHBMIPRZXV | 664 zł |
Monitor ACER 21.5" UM.WB7EE.H02 | 731 zł |
Monitor Acer B227Qbmiprzx (UM.WB7EE.H02) | 620 zł |
Acer 21.5IN IPS 1902X1080 monitor Full HD 16:9 B227Q VGA UM.WB7EE.H02 | 556 zł |
Acer 21.5IN IPS 1902X1080 monitor Full HD 16:9 B227Q VGA UM.WB7EE.H02 | 557 zł |
Monitor ACER 21.5" UM.WB7EE.H02 | 688 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →