Zamek rowerowy / blokada ABUS 9808/85
Zdjęcia 4 |
ABUS 9808/85 |
|
Poziom ochrony - 11 z 15.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 9808/85
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Zapięcie łańcuchowe Steel-O-Chain 9809K - zabezpieczenia rowerowe z w | 390 zł |
Abus Chain Lock 9808 Steel-O Chain Plus 85 CM 78075 | 330 zł |
Abus Abus Steel-O-Chain 9809K/85 Black 85 cm Black 95548 | 412 zł |
ABUS Steel-O-Chain 9808/85 | 264 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →