Жорсткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK 5 ТБ USB 3.0
Відео 4Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK 5 ТБ USB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK
Ціни на WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | від 492 zł | 11 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | від 619 zł | 13 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | від 756 zł | 15 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | від 1 035 zł | 17 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | від 1 281 zł | 9 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | від 1 269 zł | 10 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | від 1 499 zł | 14 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | від 1 558 zł | 11 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | від 1 829 zł | 6 пропозицій | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0220HBK 22 ТБ | від 2 594 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо