Dysk twardy WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK 5 TB USB 3.0
Wideo 4Zdjęcia 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK 5 TB USB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK
Ceny na WD Elements Desktop WDBWLG0050HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 TB USB 3.0 | od 492 zł | 11 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 TB | od 619 zł | 13 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 TB | od 725 zł | 12 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 TB | od 1 035 zł | 14 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 TB | od 1 281 zł | 10 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 TB | od 1 269 zł | 7 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 TB | od 1 499 zł | 11 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 TB | od 1 499 zł | 8 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 TB | od 1 829 zł | 3 oferty | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0220HBK 22 TB | od 2 594 zł | 2 oferty |
Polecamy