Об'єктив Sigma 35mm f/1.4 Art HSM DG
Відео 41Фото 12 |
Sigma 35mm f/1.4 Art HSM DG |
|
Сучасний фікс-об'єктив, сконструйований для 35мм цифрових дзеркальних камер з full frame матрицею. Sigma 35mm може похвалитися автоматичним фокусуванням з ультразвуковим моторчиком, широкими кутами огляду, а також хорошим значенням світлосили — 1.4. Модель досить універсальна і сумісна з розливними системами. За запевненням виробника, відмінно підійде для пейзажної, студійної та портретної зйомки великих планів, жанрової фотографії та іншого. Перше поповнення нової колекції ART від компанії Sigma.
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 35mm f/1.4 Art HSM DG
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Obiektyw 35 Mm F14 Dg Hsm Art Obiektyw Mocowanie Nikon340306 340955 | 3 333 zł |
Sigma obiektyw A 35/1.4 DG HSM Nikon | 3 590 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM Pentax - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 590 zł |
Obiektyw SIGMA A 35/1.4 DG HSM Canon OSC35 1.4 A DG HSM | 3 578 zł |
Obiektyw Sigma Art Nikon F 35 mm F/1.4 DG HSM | 3 477 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →