Об'єктив Yongnuo YN35mm f/2.0
Відео 12Фото 3 |
Yongnuo YN35mm f/2.0 |
|
Один з найдоступніших автофокусних фікс-об'єктивів для дзеркальних фотоапаратів Canon і Nikon. З вартістю "майже задарма" Yongnuo YN35mm f/2.0 може похвалитися адекватною якістю картинки і відносно високою світлосилою f/2.0. Однак цвях програми в конструкції об'єктива-це, зрозуміло, вбудований мікро-мотор системи автоматичного наведення на різкість. Швидким автофокус не назвеш, але зі своїми обов'язками він справляється добре.
Фокусується модель з дистанції від 25 см.у ній застосовується мультипросвітлена оптика для усунення відблисків і ореолів, також 35-міліметровий фікс обладнаний металевим байонетним кріпленням. Укупі з кропнутими дзеркалками об'єктив трансформується з помірно ширококутного в стандартний-зйомка на нього в такому випадку ведеться на фокусній відстані 50 мм з невеликим «хвостиком». Зібраний об'єктив в компактному і легкому корпусі з розмірами 73x59 мм і вагою близько 155 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yongnuo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yongnuo.
Купити Yongnuo YN35mm f/2.0
Усі ціни 20 →Yongnuo Obiektyw YN35mm F2N | 487 zł |
Stałoogniskowy Yongnuo Obiektyw YN 35 mm f/2,0 do Canon EF AF-O-YNGN-005 | 519 zł |
Obiektyw YONGNUO YN 35 mm f/2.0 Canon | 550 zł |
Yongnuo standardowy YN 35mm f/2,0 F | 539 zł |