Об'єктив Yongnuo 12-35mm f/2.8-f/4.0M
Фото 22 |
Yongnuo 12-35mm f/2.8-f/4.0M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yongnuo 12-35mm f/2.8-f/4.0M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Obiektyw YONGNUO YN 12-35mm F/2.8-4.0 | 1 999 zł |
Obiektyw YONGNUO YN 12-35mm F/2.8-4.0 YN4018 | 1 999 zł |
Obiektyw Yongnuo YN 12-35 mm f/2,8-4,0 do Micro 4/3 | 1 980 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →