Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 128 ГБ
Відео 1Фото 7 | 81 zł Купити! Sandisk Ultra Lite Sdxc 128gb 100mb/s Memory Card Czarny SDSDUNR-128G-GN3Itradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10
Ціни на SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 64 ГБ | від 45 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 128 ГБ | від 81 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 ГБ | від 129 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →