Karta pamięci SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra 256GB SDXC Memory Card Up to 120 MB/s Class 10 UHS-I V10 SDS | 230 zł |
SanDisk Ultra 256GB C10 SDXC | 129 zł |
Karta pamięci SanDisk SDXC Ultra 256GB UHS-I U1 (100R/20W) (SDSDUNR-256G-G | 164 zł |
Sandisk Ultra Lite Sdxc 256gb 100mb/s Memory Card Czarny SDSDUNR-256G-GN3I | 203 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10
Ceny na SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 64 GB | od 45 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 128 GB | od 81 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 GB | od 129 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →