USB-флешка SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ (SDCZ430-064G-G46)
Відео 7Фото 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 64GB Ultra Fit USB 31 Flash Drive up to 130 MB/s read Black SDCZ43 | 30 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra Fit 64GB 3.1 GEN1 130MB/S Czarny | 35 zł |
SanDisk Ultra Fit - 64GB - USB Stick | 47 zł |
SanDisk ULTRA FIT USB 3.1 64GB 130MB/s SGSAN3G64GCZ430 | 42 zł |
SanDisk 64GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-251 | 33 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Fit 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ | від 31 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 ГБ | від 98 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ | від 30 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ | від 40 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ | від 65 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ | від 176 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →