USB-флешка SanDisk Cruzer Spark 32 ГБ
Відео 1Фото 8 |
SanDisk Cruzer Spark 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Cruzer Spark
Ціни на SanDisk Cruzer Spark |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Spark 32 ГБ | від 26 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Spark 64 ГБ | від 30 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Spark 128 ГБ | від 60 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →