Роликові ковзани POWERSLIDE Next Core 100
Відео 2Фото 7 |
POWERSLIDE Next Core 100 |
|
Черевик із пластику, армованого скловолокном.
Максимальна вага користувача: 100 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог POWERSLIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі POWERSLIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Next Core 100
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Łyżwy Powerslide Next Core Black 100 Senior 908436-40860 | 1 294 zł |
Powerslide Next Core 100 Inline Skates Czarny EU 40-41 908436-40848-40-41 | 929 zł |
Rolki Powerslide Next Core 100 black/white | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 1 099 zł |
Łyżwy Powerslide Next Core Black 100 Senior 908436-40858 | 1 294 zł |
Łyżwy Powerslide Next Core Black 100 Senior 908436-40859 | 1 294 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →