Роликові ковзани POWERSLIDE Zoom 100 (880255)
Відео 1Фото 4 |
POWERSLIDE Zoom 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Zoom 100
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerslide Zoom 100 Inline Skates Czarny EU 37-38 880255-37/38 | 538 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom 100 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 600 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom 100 czarne 880255 | 600 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom 100 black | 600 zł |
Powerslide Zoom 100 Inline Skates Czarny EU 39-40 880255-39/40 | 545 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →