Роликові ковзани POWERSLIDE Zoom Pro 80 (880237)
Фото 4 |
POWERSLIDE Zoom Pro 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Zoom Pro 80
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Powerslide regulowane czarne r. 46 45 47 45.5 | 919 zł |
Powerslide Zoom Pro 80 Inline Skates Biały,Czarny EU 39-40 880237-39/40 | 756 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom Pro 80 black/white | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 860 zł |
Powerslide, Rolki, Zoom Pro Black 80, rozmiar 41/42 | 860 zł |
Powerslide Zoom Pro 80 Inline Skates Biały,Czarny EU 41-42 880237-41/42 | 756 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →