Роликові ковзани Rollerblade RB Cruiser (07101500215)
Відео 1Фото 7 |
Rollerblade RB Cruiser |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rollerblade 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rollerblade.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade RB Cruiser
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rollerblade Rb Cruiser Inline Skates Czarny EU 43 07101500 215 280 | 693 zł |
Rolki Rollerblade RB Cruiser (2022) freestyle czarne r. 44.5 | 680 zł |
Rolki Rollerblade RB Cruiser (black/neon yellow) 2022 | 859 zł |
Rolki freeride męskie Rollerblade RB Cruiser 2022 42 | 900 zł |
Rolki Rollerblade RB Cruiser Black / Neon Yellow 2021 | 650 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →