Роликові ковзани Rollerblade RB Pro X (07101600U94)
Відео 9Фото 6 |
Rollerblade RB Pro X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rollerblade 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rollerblade.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade RB Pro X
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rollerblade Rb Pro X Inline Skates Biały,Czarny EU 40 1/2 07101600U94260 | 1 057 zł |
Rolki Rollerblade RB Pro X freestyle szare r. 43 | 1 199 zł |
Rolki Rollerblade RB 80 Pro X (grey/warm red) 2021 | 899 zł |
Rolki Freeride Męskie Rollerblade RB Pro X Grey Warm Red 47 | 1 199 zł |
Rollerblade Rollerblade RB Pro X Grey/Warm Red 47 Rolki inline Black Red G | 975 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →