Роликові ковзани Rollerblade Microblade 2021 (07101700215)
Фото 6 |
Rollerblade Microblade 2021 |
|
Конструкція рами ковзанів дозволяє встановити три великі колеса діаметром до 80 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rollerblade 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rollerblade.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Microblade 2021
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade 31 | 450 zł |
Rollerblade Microblade Se Junior Inline Skates Zielony,Czarny EU 28-32 071 | 317 zł |
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade black/neone yellow | WYSYŁKA W 24H | 450 zł |
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade żółte 7102000215 | 450 zł |
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade black/red | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 450 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →