Роликові ковзани Rollerblade Twister XT 2024 (072210001A1)
Відео 2Фото 5 |
Rollerblade Twister XT 2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Twister XT 2024
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Rollerblade Twister XT freestyle regulowane czarne r. 43-44 | 1 499 zł |
Rollerblade Twister Xt Woman Inline Skates Czarny EU 36 1/2 072211002A2230 | 1 330 zł |
Rolki Freeride Męskie Rollerblade TWISTER XT Black Lime 45,5 | 1 499 zł |
Rolki męskie Rollerblade Twister XT black/lime | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 1 499 zł |
Rolki Rollerblade Twister Xt Black Lime 2022 - 42/42,5 | 1 599 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →