Rolki Rollerblade Twister XT 2024 (072210001A1)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Rollerblade Twister XT 2024 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rollerblade Twister XT 2024
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Rollerblade Twister XT freestyle regulowane czarne r. 43-44 | 1 499 zł |
Rollerblade Twister Xt Woman Inline Skates Czarny EU 36 1/2 072211002A2230 | 1 331 zł |
Rolki Freeride Męskie Rollerblade TWISTER XT Black Lime 45,5 | 1 499 zł |
Rolki męskie Rollerblade Twister XT black/lime | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 1 499 zł |
Rolki Rollerblade Twister Xt Black Lime 2022 - 42/42,5 | 1 599 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →