Роликові ковзани Rollerblade RB 110 3WD (07061300S25)
Відео 8Фото 9 |
Rollerblade RB 110 3WD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade RB 110 3WD
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Rollerblade RB 110 3WD szybkościowe czarne r. 42 | 1 299 zł |
Rollerblade Rb 110 3wd Inline Skates Czarny EU 35 07061300S25220 | 1 137 zł |
Rolki Rollerblade RB 110 3WD 40,5 | 1 299 zł |
Rollerblade Rollerblade RB 110 Black/Saffron Yellow 45,5 Rolki inline Blac | 1 049 zł |
Rolki męskie Rollerblade RB 110 3WD black/saffron yellow | WYSYŁKA W 24H | | 1 299 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →