Rolki Rollerblade Microblade 2021 (07101700215)
Zdjęcia 6 |
Rollerblade Microblade 2021 |
|
Konstrukcja szyny łyżwy pozwala na zamontowanie trzech dużych kół o średnicy do 80 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rollerblade 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rollerblade.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rollerblade Microblade 2021
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade 31 | 450 zł |
Rollerblade Microblade Se Junior Inline Skates Zielony,Czarny EU 28-32 071 | 317 zł |
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade black/neone yellow | WYSYŁKA W 24H | 450 zł |
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade żółte 7102000215 | 450 zł |
Rolki dziecięce Rollerblade Microblade black/red | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 450 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →