Роликові ковзани Tempish Caliber
Tempish Caliber |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Caliber
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 37 1000004602-black-37 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 39 1000004602-black-39 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 40 1000004602-black-40 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 41 1000004602-black-41 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 38 1000004602-black-38 | 709 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →