Роликові ковзани Tempish Coctail (1000004603)
Відео 1Фото 2 |
Tempish Coctail |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Coctail
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki freestyle regulowane junior COCTAIL MATE TEMPISH - 34-37 | 400 zł |
Tempish Coctail Mate Inline Skates Czarny EU 34-37 10000046032-black-34-37 | 389 zł |
Rolki Tempish Coctail Mate | 499 zł |
Rolki regulowane TEMPISH Coctail Mate 38 | 400 zł |
Rolki dziecięce Tempish Coctail Mate czarne | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 400 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →