Rolki Tempish Coctail (1000004603)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Tempish Coctail |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Coctail
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Tempish Coctail Mate | 499 zł |
Tempish Coctail Mate Inline Skates Czarny EU 34-37 10000046032-black-34-37 | 300 zł |
Rolki regulowane TEMPISH Coctail Mate 38 | 400 zł |
Rolki freestyle regulowane junior COCTAIL MATE TEMPISH - 34-37 | 400 zł |
Rolki dziecięce Tempish Coctail Mate czarne | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 400 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →