Rolki Tempish Caliber
Tempish Caliber |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Caliber
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 37 1000004602-black-37 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 39 1000004602-black-39 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 40 1000004602-black-40 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 41 1000004602-black-41 | 709 zł |
Tempish Caliber Inline Skates Czarny EU 38 1000004602-black-38 | 709 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →