Rolki Tempish Ezza Lady 90
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Tempish Ezza Lady 90 |
|
Maksymalna waga użytkownika: 100 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Ezza Lady 90
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Ezza 90 Damskie Rolki - Black-ScootWorld.pl | 775 zł |
Rolki Tempish Ezza Lady 90 | 899 zł |
Rolki fitness damskie TEMPISH Ezza Lady 90 41 | 769 zł |
Tempish Ezza 90 Woman Inline Skates Zielony EU 37 1000056-green-37 | 556 zł |
Rolki damskie Tempish Ezza Lady 90 czarne/miętowe | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 660 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →