Rolki Tempish Clips Duo (13000008253)
Tempish Clips Duo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Clips Duo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Clips Duo Ice And Inline Skates Czarny EU 33-36 13000008253-black- | 270 zł |
Łyżwy/Rolki TEMPISH Clips Duo | 429 zł |
Łyżwy/Rolki TEMPISH Clips Duo | 399 zł |
Łyżwy/Rolki TEMPISH Clips Duo | 429 zł |
Łyżwy, rolki Tempish Clips Duo Jr (kolor Biały. Czarny, rozmiar 33-36) | 714 zł |
Łyżwy/Rolki TEMPISH Clips Duo 29 | 429 zł |
Łyżwy, rolki Tempish Clips Duo Jr (kolor Biały. Czarny, rozmiar 29-32) | 714 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →