Rolki Tempish Swist
Tempish Swist |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Swist
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Swist Flash Inline Skates Różowy EU 26-29 1000000032-pink-26-29 | 211 zł |
Rolki regulowane TEMPISH Swist Flash 30 | 349 zł |
Rolki TEMPISH Swist Flash świecące koła blue 26-29 | 249 zł |
Rolki regulowane TEMPISH Swist Flash | 349 zł |
Rolki Tempish Swist Flash Jr (kolor Biały. Niebieski, rozmiar 26-29) | 309 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →