Роликові ковзани Spokey Freespo Kids (940663)
Відео 1Фото 21 |
Spokey Freespo Kids |
|
Жорсткий корпус черевика виконаний із еластичного поліпропілену.
Максимальна вага користувача: 60 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spokey Freespo Kids
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki SPOKEY Freespo Kids (rozmiar 31-34) | 300 zł |
Rolki SPOKEY Freespo Kids (rozmiar 35-38) | 300 zł |
ŁYŻWOROLKI SLALOMOWE SPOKEY FREESPO KIDS 35-38 | 255 zł |
Spokey Freespo Kids Inline Skates Zielony EU 27-30 940664 | 447 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →