Роликові ковзани HI-TEC Canis W
Фото 7 |
HI-TEC Canis W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HI-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HI-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HI-TEC Canis W
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Hi-Tec Lady Canis rekreacyjne czarne r. 37 | 304 zł |
Hi-tec Canis Inline Skates Czarny EU 36 M000163973-36 | 398 zł |
Rolki damskie HiTec Canis łyżworolki 80mm PU 36 | 392 zł |
HiTec, Rolki damskie, Black/Persian Red, 37 | 371 zł |
Rolki Hi-Tec Lady Canis W (kolor Czarny. Czerwony, rozmiar 36) | 374 zł |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →