Роликові ковзани CoolSlide Lady Roma (M000138153)
Фото 6 |
CoolSlide Lady Roma |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoolSlide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoolSlide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoolSlide Lady Roma
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coolslide Roma Inline Skates Zielony,Czarny EU 36 M000138153-36 | 384 zł |
Rolki CoolSlide Lady Roma rekreacyjne czarne r. 36 | 311 zł |
Łyżworolki damskie Coolslide Lady Roma, Rozmiar buta 36 | 315 zł |
Coolslide, łyżworolki damskie, Lady Roma, rozmiar 41 | 355 zł |
Rolki Coolslide Roma (kolor Czarny. Niebieski, rozmiar 39) | 393 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →