Роликові ковзани CoolSlide Wonton
Фото 6 |
CoolSlide Wonton |
|
Максимальна вага користувача: 60 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoolSlide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoolSlide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoolSlide Wonton
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coolslide Wonton Inline Skates Niebieski,Czarny EU 33-36 M000138103-33-36 | 287 zł |
Rolki CoolSlide Wonton YB rekreacyjne regulowane czarne r. 37-40 | 235 zł |
Coolslide, Rolki Dziecięce, Wonton YB, Rozmiar 37/40 | 279 zł |
Rolki Coolslide Wonton Yg Jr (kolor Czarny. Fioletowy, rozmiar 40-43) | 297 zł |
Coolslide Wonton Inline Skates Niebieski,Czarny EU 37-40 M000138103-37-40 | 287 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →