Rolki CoolSlide Wonton
Zdjęcia 6 |
CoolSlide Wonton |
|
Maksymalna waga użytkownika: 60 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CoolSlide 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CoolSlide.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CoolSlide Wonton
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coolslide Wonton Inline Skates Niebieski,Czarny EU 33-36 M000138103-33-36 | 286 zł |
Rolki CoolSlide Wonton YB rekreacyjne regulowane czarne r. 37-40 | 235 zł |
Coolslide, Rolki Dziecięce, Wonton YB, Rozmiar 37/40 | 279 zł |
Rolki Coolslide Wonton Yb Jr (kolor Czarny. Niebieski, rozmiar 40-43) | 297 zł |
Coolslide Wonton Inline Skates Niebieski,Czarny EU 37-40 M000138103-37-40 | 286 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →