Rolki CoolSlide Roma (M000165098)
Zdjęcia 6 |
CoolSlide Roma |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CoolSlide 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CoolSlide.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CoolSlide Roma
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coolslide Roma Inline Skates Czerwony,Czarny EU 41 M000165098-41 | 384 zł |
Rolki CoolSlide Roma rekreacyjne czarne r. 45 | 333 zł |
Coolslide, Łyżworolki Roma, Black/Very Red, 45 | 390 zł |
Rolki Coolslide Roma (kolor Czarny. Czerwony, rozmiar 44) | 393 zł |
Coolslide Roma Inline Skates Czerwony,Czarny EU 42 M000165098-42 | 384 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →