Rolki CoolSlide Lady Roma (M000138153)
Zdjęcia 6 |
CoolSlide Lady Roma |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CoolSlide 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CoolSlide.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CoolSlide Lady Roma
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coolslide Roma Inline Skates Zielony,Czarny EU 36 M000138153-36 | 384 zł |
Rolki CoolSlide Lady Roma rekreacyjne czarne r. 36 | 311 zł |
Łyżworolki damskie Coolslide Lady Roma, Rozmiar buta 36 | 315 zł |
Coolslide, łyżworolki damskie, Lady Roma, rozmiar 41 | 355 zł |
Rolki Coolslide Roma (kolor Czarny. Niebieski, rozmiar 39) | 393 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →