Роликові ковзани SFR Pixel
Фото 10 |
SFR Pixel |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SFR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SFR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SFR Pixel
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sfr Skates Pixel Adjustable Inline Skates Różowy EU 29-33 SFR580BLU/PNK11- | 322 zł |
Sfr Skates Pixel Adjustable Inline Skates Pomarańczowy EU 29-33 SFR580GRN/ | 314 zł |
Sfr Skates Pixel Adjustable Inline Skates Pomarańczowy EU 37-40.5 SFR580GR | 314 zł |
Sfr Skates Pixel Adjustable Inline Skates Różowy EU 37-40.5 SFR580BLU/PNK4 | 297 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →