Rolki Tempish Ayroo Top Lady (1000060)
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Tempish Ayroo Top Lady |
|
Maksymalne obciążenie: 100 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Ayroo Top Lady
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Ayroo Top Rolki Damskie --ScootWorld.pl | 835 zł |
Rolki Tempish Ayroo Top Lady | 799 zł |
Rolki fitness damskie TEMPISH Ayroo Top 40 | 659 zł |
Tempish Ayroo Top Woman Inline Skates Różowy EU 37 1000060-pink-37 | 582 zł |
Rolki fitness damskie TEMPISH Ayroo Top 41 | 659 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →