Rolki Tempish Rebel PP
Tempish Rebel PP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Rebel PP
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Rebel T Adjustable Inline Skates Czarny EU 33-36 10000000417-black | 269 zł |
Rolki regulowane dziewczęce TEMPISH Rebel T Girl 40 | 429 zł |
Rolki regulowane młodzieżowe REBEL T TEMPISH - 37-40 | 429 zł |
Rolki regulowane dziewczęce TEMPISH Rebel T Girl | 429 zł |
Rolki regulowane Tempish Rebel T Jr (kolor Biały. Różowy, rozmiar 33-36) | 379 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości rolek Tempish Rebel PP:
- W zestawie zapasowe sznurowadła
PolecamyPorównaj w tabeli →