Rolki Tempish Ezza 90
Zdjęcia 11 |
Tempish Ezza 90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Ezza 90
Wszystkie ceny 55 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Ezza 90 Zwart/rood 40 100006700 | 774 zł |
Tempish Ezza 90 Inline Skates Czarny EU 38 1000067-black-38 | 529 zł |
Rolki fitness Tempish Ezza Black 90 2021 38 | 899 zł |
Rolki Tempish Ezza 90 rekreacyjne czarne r. 40 | 658 zł |
Rolki Tempish Ezza 90 (black) | 899 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →