Rolki Tempish Viber 110 (1000004611)
Wideo 1Zdjęcia 23 |
Tempish Viber 110 |
|
Możliwość montażu kół o mniejszej średnicy (minimalny zalecany rozmiar to 90 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Viber 110
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Viber 110 Inline Skates Biały,Czarny EU 37 1000004611-black-37 | 557 zł |
Rolki Tempish Viber 110 | 749 zł |
Rolki freestyle TEMPISH Viber 110 37 | 559 zł |
Rolki Tempish Viber 110 | 569 zł |
TEMPISH Viber 110 | 539 zł |
Rolki freestyle TEMPISH Viber 110 40 | 559 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →